ייעוץ וליווי משפטי

בישראל קיימים עסקים רבים חלקם עסקים וותיקים ומרווחים יוצא מהכלל, אך לעומתם יש גם בישראל עסקים קטנים ובינוניים, הנאנקים תחת החובות ותשלומי השכירות, וכך עסקים צמאים לפתרון. לפתרון הזה יש שם, ייעוץ וליווי משפטי זאת אומרת עורך דין, שמכיר את עסקים ואת שלל התמודדויות שלהם, וכך מנחה אותם לפתרון הטוב ביותר שיצעיד את העסק מעלה מעלה, ואף תזרים המזומנים של העסק יגדל. לכל עסק, בין חדש או ותיק, מומלץ להתייעץ עם עורך דין, אשר ילווה אותו בהתאם לבעיות שיש בדרכו.

הסיבות לליווי משפטי לעסקים

יש עסקים רבים מאד, בעיקר ותיקים, שטוענים שהליווי המוצע הוא אכן מיותר, אך הם  אינם יודעים כי ליווי של עורך דין יגרום להם להצליח יותר בעסקים. ליווי משפטי טוב לכם כי ליווי זה מראה דרך לטפל בלקוחות ובספקים, שאינם מעוניינים לשלם את החובות שחייבים לכם, וכן לכעוס על אותם לקוחות, ולרדוף אחריהם, עורך הדין מבצע זאת בשבילכם.

לעיתים במקום לנהל את העסק בצורה ראויה, אתם מתעסקים בדברים חיצוניים שגורמים לנזקים, לדוגמא ומתמודדים עם בעיות סבוכות של קשיים משפטיים, אבל עם ליווי משפטי לא תצרכו לבצע את כל זה, כי עורך הדין יעשה את זה במקומכם

שמירה של תזרים מזומנים וטיפול בבעיות שצצות

מהו ליווי משפטי?

במסגרת הליווי המשפטי, העסק מקבל מידי העורך דין מספר שעות עבודה, אשר מוקדשות רק לו מידי חודש בעסק הזה על העורך דין להכיר את הערך בצורה הטובה ביותר, על מנת לקדם את העסק עם הבירוקרטיה המשפטית. על העורך דין להכיר את העסק על כל פרטיו, כלומר את תחום העסק, מנהלי העסק, החולשות העסק, ההצלחות שלו, וכן את סוגי הלקוחות שלו. כאשר יש צורך בליווי משפטי בזכות המידע שנמסר וההיכרות של עורך הדין, בעיה העסק תבוא על פתרונה בשלום.

ייצוג משפטי בבית המשפט

במסגרת ליווי עורך הדין, אשר גם מיצג בבית המשפט בחלק מהמקרים, כמו במקרים של סכסוך בין עסקים, שיש צורך בזה. לעיתים המחלוקת תסתפק רק בשליחת מספר מכתבים, אך לעיתים המחלוקת סבוכה מאד, עד שצריך ייצוג בבית משפט לצורך כך חשוב לדעת כי חלק מהליווי המשפטי הוא בעצם הליווי בתהליכים אלו, על מנת להשרות לכל העסק בטחון, ובעיקר להוציא אותו מהסכסוך בצורה הטובה ביותר ללא גרימת נזק.

חשוב לדעת כי לכל בעיה משפטית יש פתרון, זאת בזכות הקשר הישיר של עורך הדין עם העסק, כמו כן על מנת שעורך הדין יצליח לפעול בקלות לטובת העסק, אותו הוא מייצג. על בעל העסק להשתדל לפנות אליו כמה שיותר מהר, כמו כן לסיבת הפנייה, וגם האם מדובר בלקוח או חברה יש לכך חשיבות רבה בטרם עורך הדין יוכל לתת את הפתרון הטוב ביותר.

הסיבה המצריכה פנייה אל עורך הדין במהירות האפשרית, היא הסיבה הכלכלית המיידית, שככל שהפניה תהיה יותר מאוחרת עלולים לצבור ריביות וקנסות, שכן במסגרת הליווי המשפטי עורך הדין מטפל בבעיות כספיות, עיקולים זמניים ועוד מגוון פעולות.

עריכת הסכמים

השימוש של עורך הדין בעיקר בעריכת הסכמים היא חובת המציאות,וודאי בתחום העסקים, שהם צריכים לערוך הסכמים לעיתים קרבות, עם השלכות קריטיות לעסק. העסק יוצר קשר עסקי עם מגוון אנשים חלקם לקוחות וחלקם ספקים, על מנת לשמור על הזכויות של בעל העסק על בעל  העסק ועורך הדין לנסח הסכם, אשר יבהיר את הזכויות והחובות של בעל העסק, כלפי הלקוחות או הספקים.

שאלות הדרכה לניסוח הסכם

  • אופן ביצוע התשלום
  • מועד סיפוק המוצרים
  • פיצוי מוסכם במקרה, שאחד הצדדים הפר את ההתחייבות שלהם
  • להקפיד על התחייבות של כל צד בהסכם

חשוב מאד שעורך הדין יכין עם הלקוח רשימה מראש, שבהן יהיו נקודות התורפה של העסק, על מנת שייכתב ויחתם הסכם שישמור על האינטרסים של העסק.

גבייה

אחד המצבים היותר קשים בהם נתקלים בעלי עסקים רבים הם גביית תשלומים מספקים ולקוחות או אפילו במקרים מסוימים גביית חובות שלא שולמו. בעל העסק אינו יכול להתמודד לבד עם מצב זה, ולכן מגיע לעזרתו עורך דין מקצועי, אשר ישמור על הזכויות שלו בהסכם.

קיימים מקרים, שיש צורך במכתב התראה, אך במקרים אחרים, שבהם יש להשתמש בשיטת אחרות. לצורך העניין עורך הדין מכיר את העסק, ויוכל לבחור את הדרך הנכונה עבור העסק. גם במקרים של חייבים שאינם משלמים יש קודם לשלוח מכתב התרעה, ובמידה ושיטה זו אינה עובדת חשוב מאד להמשיך בשיטות מתוחכמות ביותר, שניתן לגבות החוב בקלות ובמהירות האפשר.

הסכם הקמת חברה

מדובר על הסכם עוד לפני, שהחברה הוקמה הניסיון מראה שחברות שהוקמו ללא הסכם שכזה התגלו בהם סיכסוכים רבים, שהשפיעו על השותפות בעסק.

שיעבוד נכסים

ניתן "לשעבד" נכס, על מנת ליצור חובת הסכם, וכך להוסיף הכנסה לעסק.

לסיכום:

ייעוץ וליווי משפטי תורם לעסקים בתחילת דרכם, וגם ותיקים על מנת להצליח לעבור את התקופה הקשה, ולאפשר לעסק להצליח, ולמען מטרה זו, עליהם להכיר את העסק שלכם היטב, כלומר את החולשות, היתרונות, וכמובן את העובדים שלו. היעוץ והליווי נעשה עם עורך דין, המתמחה בתחום העסקים, וכמובן עם ניסיון רב. העורך דין משקיע בעסק שלכם מספר שעות בכל חודש, ומכיר את העסק טוב ואחרי זמן בעסק, בונה לכם תוכנית ליווי להצמחת העסק בצורה נכונה ובונה, שכן מסיבה זו נמנעת מכם טעויות רבה של עסקים, שמנסים ללמוד איך לבנות עסק תוך כדי תנועה. ולכן חשוב כבר מתחילת העסק לבחור עורך דין מנוסה שילווה אתכם עד להצלחה. זכרו ככל שיש לעורך הדין יותר ניסיון כךצ העסק שלכם יצליח

תמונה ראשית עברות מרמה והונאה

עברות מרמה והונאה

בשנים האחרונות הפכו עבירות מרמה והונאה לשכיחות יותר ויותר. הסיבה לכך נעוצה בהתקדמות הטכנולוגיה, אשר שכללה את האפשרויות של התוקפים לבצע את העברות אלו  ביתר

קרא עוד »
תמונה ראשית עבירות שוחד

עבירות שוחד

המחוקק הישראלי מתייחס אל עבירות השוחד בצורה חמורה למדי. הסיבה ליחס חמור כלפי עבירות אלו, נובע מכך שהמחוקק הישראלי עמד על הנזק שהן עלולות לגרום

קרא עוד »
תמונה ראשית עבירות רצח

עבירות רצח

עבירות רצח הינן העברות החמורות ביותר, הקיימות בחוק העונשין הישראלי, ולא רק בו, אלא בכל העולם המערבי. עבירה זו מוגדרת כהמתה של אדם בכוונה תחילה,

קרא עוד »
תמונה ראשית עבירות קבלת דבר במרמה

עבירות קבלת דבר במרמה

עבירות הונאה במשפט הפלילי מכילות מספר רב של סוגי עבירות. ההגדרה הכללית של עבירות אלו היא עבירות שנעשה על ידי אדם בעל תפקיד . המחוקק

קרא עוד »