אודות

רקע

אנו משרד עורך דין פריינטי, שהוקם בשנת 2000, מעסיק את עורכי הדין המוצלחים והטובים ביותר, שרכשו את השכלתם ואת ניסיונם במקומות נחשבים. חשוב מאד לדעת כי עורכי הדין הם צוות מקצועי, שייתן לכם את כל התמיכה האפשרית שאתם זקוקים לה, כאשר אתם צריכים עומדים מול מערכת אכיפת החוק. מעבר למקצועיות של המשרד יש בו אנשים בעלי רגישות, ותמימות, אשר מסוגלים לטפל בכל בעיה שהיא, ברגישות המתאימה. אם אתם צריכים עזרה כלשהיא מעורך דין פנו אל צוות מנצח, אשר יטפל בבעיות שלכם כמו שצריך. יש לציין כי במשרד נותנים שירותים, החל מתהליכים פלילים מתחילת השלבים, ועד לשלב הסופי של החקירה, וכמובן עד לטיפול בבית משפט.

קהל היעד

חשוב מאד לדעת כי קהל היעד של המשרד כולל שלוש קטגוריות של עבירות פליליות המשרד מתמחה בעיקר בתחום הפלילי והתחומים שהוא מתמחה בהם כוללות את כל העבירות הפליליות להלן:

 • עבירות רצח– הכוללות עבירות רצח שנעשה בכוונה תחילה ובתכנון, וכן בעבירות רצח הקלות יותר שהחוק מגדיר אותן כעבירות הריגה.
 • עבירות מין– הכוללים את כל סוגי עברות המין, הקיימות מהעברות החמורות שבהן כמו אונס, ובעילה שלא בהסכמה, ועד להטרדה מינית.
 • עבירות "צווארון לבן"– המשרד עצמו מתמחה גם בעבירות צווארון לבן עבירות אלו מוגדרות כעבירות שאינן עם דם על הידיים החוק מתייחס אל עבירות אלו בחומרה רבה מאד, משום שהם כוללת פגיעה ביושר של האדם, ובעצם לשחיטות. עבירות צווארון אינן נעשות על ידי אנשים "פשוטים", אלא דווקא על ידי אנשים משכילים ומתוחכמים במיוחד או לחילופין גם על ידי איש ציבור, העובד במשרה רמה ומנצל את תפקידו.

בין עבירות של צווארון לבן ניתן לכלול את העבירות האלו: קבלת דבר במרמה, קבלת טוב הנאה.

 • עברות מחשב– עבירות אלו נעשות על ידי אנשים מתוחכמים, המנצלים ידע שיש להם או תפקיד מסוים על מנת לגנוב ידע או לפרוץ למחשב, ולקבל את מידע או לשנות מידע מסווג.
 • עבירות כלכליות– עבירות כלכליות אלו עבירות שיכולות להיות מכונות גם עבירות צווארון לבן עבירות אלו כלולות בתוכן את כל העבירות שבעיקר קשורות לרשות המיסים ומס ההכנסה בין עבירות אלו נתן למצוא את : עבירות מס, עבירות הונאה ועוד.

יש לציין כי בניגוד לכל העברות האחרות הקיימות החקירה של העבירות הכלכליות נחשפת בשני דברים חקירה סמויה חקירה גלויה, וכן פעילות יזומה של רשות המיסים או רשות המיסים מקבל מידע על אדם שעבר על אחד החוקים בחוק העונשין הנוגע לעבירות אלו.

שני סוגי חקירות

 • חקירה סמויה– מתמקדת בעיקר שהנחקר אינו יודע שחוקרים אותו, וכן חשוב מאד שהחקירה תהיה סמויה ככל האפשר, והמואשם לא ידע שהחקירה מתנהלת נגדו, על מנת שהוא יוכל להמשיך לבצע את העבירה.
 • חקירה גלויה– לאחר שהחוקרים אספו מגוון רחב של ראיות מגיע תורה של החקירה הגלויה, ובמהלכה אוספים את כל העדים והחשודים וכל מי שמעורב בעבירה, וגם מעמת אותו עם העבירה. ישנה אפשרות להסתפק רק בחקירה הסמויה כי לעיתים היא תגלה כי שכלל לא בוצעה עבירה.

חשוב מאד לציין כי חקירות אלו הן קשות מאד לביצוע, ולא תמיד ניתן להגיע לחקר האמת, וכן רוב החקירות הללו מסתיימות בעסקת טיעון, על ידי הודאת הנאשם, וכמובן קבלת עונש קל יותר מהעונש הקבוע בחוק, ובנוסף יש לציין כי במקרים של עברות "צווארון לבן" יכול להיות שהנאשם יאלץ לשלם מס או קנס גבוה יותר.

היתרונות של המשרד

 • חשיבה מחוץ לקופסא– חשוב לציין כי חשיבה מחוץ לקופסא היא אתגר לא פשוט, אך חשיבה זו היא בעצם מחשבות ורעיונות, שלא תלויות בכללים או גדרות, שבזכות אותה חשיבה ניתן למצוא רעיונות שונים ואחרים, שבחשיבה רגילה ולפי הכללים לא נמצא פתרון, על מנת להוציא אנשים מהסבך שאליו נקלעו.
 • קשר עם הלקוחות– יש לציין שקיים קשר טוב, מרגיע, ומזמין עם הלקוחות, המתבטא אף סגנון לבוש שונה מיתר עורכי הדין העוסקים במקצוע.
 • זמינות– במשרד ישנה זמינות לכל בעיה שהאדם נתקל בה זמינות מלאה של 24 שעות שבעה ימים בשבוע.
 • ניסיון– אומרים שתמיד הניסיון חשוב מאוד ואין חכם כבעל הניסיון למשרד יש ניסיון של 20 שנים בבעיות בתחום הפלילי ולא רק.
 • דרך ארץ– למרות הידע שהמשרד צבר הוא אינו מתגאה בידע שלו, אלא צנוע ובעל דרך ארץ מאוד, ומקבל בכבוד כל אדם שבא להיות בשירותי המשרד.
 • תקשורת– בעריכת דין חשוב מאד לדעת מספר שפות על מנת לשוחח עם כל לקוח בשפה האם שלו, שאותה הוא מכיר ומבין, ובמשרד מדברים מספר שפות כולל ערבית.
 • קשרים– למשרד יש קשרים עם גורמים משפטיים בכירים, היכולים לגרום לתהליך להיות קל יותר.
 • ליווי– ליווי של העצור משלבים מאוד מוקדמים של התהליך ולתת לו את כל הידע.

מה מנחה את המשרד?

המשרד עצמו נשען על מגוון רחב של ערכים מובילים בין הערכים האלו ניתן למצוא את הצניעות, היצירתיות, ללא אגו, חשיבה אחרת ההופכים את המשרד לרמה אחת מעל כולם.

המשרד מחזיק בשני כלים ההופכים אותו למשרד מעולה:

 • שכלי– למשרד יש מגוון רחב של הצלחות ועדויות מלקוחות, בנוסף לכך המשרד נותן תמורה מלאה לכסף שהלקוח משלם.
 • רגשי– המשרד מייצג יוקרה, אבל מחבק את הלקוח, וכך מרגיע את הלקוח הלחוץ.

לכן אם אתם רוצים עורך דין שייצג אתכם נאמנה בבית המשפט ואף בחקירה במשטרה אתם יכולים לפנות ותקבלו את כל היחס האכפתי שאתם זקוקים לו. משרדנו מתמחה במגוון רחב של עבירות בתחום הפלילי צוות בעל ניסיון רב של מעל 20 שנה בהן טיפל בהצלחה במגוון מקרים.